siedziba alex-4

Kim jesteśmy?

ALEX-MED to certyfikowany producent środków ochrony osobistej

Nasza oferta to wyroby w całości wyprodukowane w Polsce, w zakładach produkcyjnych w Białymstoku oraz Kleosinie. Produkcja realizowana jest zgodnie z przyjętą polityką jakości oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy bezpośrednio kontrolować jakość wyrobów oraz maksymalnie skracać procesy logistyczne.

Nasze produkty wykonane są z atestowanych materiałów, spełniają wymagania europejskich normy EN 14683:2019+AC oraz posiadają międzynarodowy certyfikat CE. Produkcja odbywa się bez użycia środków toksycznych. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pozwalają zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej oraz urządzenia dezynfekujące rośnie z każdym dniem, lecz prowadzony przez nas system sprzedaży pozwala na bieżącą i szybką realizację zamówień.
Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorstwa, placówki medyczne, instytucje publiczne, salony kosmetyczne i zakłady przemysłowe, jak również klienci indywidualni.

Wyróżnia nas elastyczność i dynamika pracy, dzięki czemu szybko reagujemy na potrzeby rynku oraz oczekiwania naszych klientów.
Kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do realizowanych przez nas zleceń.

Zapewniamy ochronę najcenniejszego kapitału każdej firmy – ludzi.

Nie ważne czy chodzi o ochronę w środowisku pracy, czy poza nim. Nasza misją jest zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa w sytuacji, w której się znaleźliśmy i zminimalizowanie ryzyka, na które jesteśmy codziennie wystawieni.

Zobacz produkty

Grupa ALEX

Grupa ALEX to uznane marki słynące z jakości wytwarzanych i oferowanych produktów. Swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku od handlu częściami samochodowymi oraz montażu instalacji gazowych. Stopniowo oferta ALEX Sp. z o.o. poszerzała się o kolejne produkty, by dostosowywać ofertę do zmieniającego się rynku. Do portfolio włączono usługi i produkty związane m.in.: z fotowoltaiką, obróbką metali CNC, komponentami turbosprężarek oraz środkami ochrony osobistej.
Dziś jesteśmy grupą handlową z ponad 20-letnim doświadczeniem, a w swojej ofercie posiadamy tysiące produktów. Nasze produkty eksportujemy do 40 krajów na świecie.

Wierzymy w to co robimy, a bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów daje nam energię do działania.

alex-med-home_05-1