Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

Jeśli uważasz, że jesteś osobą, która wniesie swój wkład w rozwój firmy, jesteś kreatywny, dynamiczny i wiesz, co chcesz osiągnąć – skontaktuj się z nami przesyłając swoje CV pod adres e-mail: praca@alex-med.eu lub dostarcz dokumenty do biura firmy ALEX-MED: Białystok, ul. Przędzalniana 8a.

Przedstawiciel Handlowy (branża medyczna)

Produkty: środki ochrony osobistej (maseczki, stacje dezynfekujące, akcesoria ochronne) i inne produkty około-medyczne

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie kontraktów
  • Zapewnienie profesjonalnej jakości świadczonych usług
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Dbanie o wizerunek Spółki i reprezentowanie jej na rynku

Wymagania:

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów (około) medycznych kub adekwatnych sektorów B2B, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • Prowizyjny system wynagrodzeń zależny od efektów pracy
  • Stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności
  • Narzędzia i materiały niezbędne do pracy
  • Pakiet szkoleń
Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres: praca@alex-med.eu. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy pamiętać o dołączeniu do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALEX Sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie
2. Podane dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;
3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku;
4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
6. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, w pozostałym zakresie jest dobrowolne;
7. Pani/Pana dane nie będą profilowane.